BIG-BAG kott

BIG-BAG on suur tugevast plastkiust tõstesangadega kott mahutavusega 1,0 m³ ja kuni 1,25 tonni kandevõimega. radix_kotid.jpg

BIG-BAG kotte kasutatakse nii ehitus- ja lammutusprahi, tööstusjäätmete aga ka aia- ja pargijäätmete kogumiseks ning transportimiseks.

Erakliendile sobib BIG-BAG kott majapidamises tehtavate kevad- ja sügiskoristustöödeks, pisiremonditööde kui ka keldri ja pööningu koristamisel tekkivate jäätmete kogumiseks. BIG-BAG kotti on väga mugav kasutada ja kott võtab õues võrreldes suure ehitusprahi konteineriga tunduvalt vähem ruumi.

Ärikliendile sobib BIG-BAG kott ehitus- ja lammutusjäätmete aga ka tööstusjäätmete kogumiseks. BIG-BAG koti abil on võimalik ka hoonesiseseid lahendusi välja töötada, pole tarvis mitmeid kordi jäätmeid ümber tõsta ega nõua majaväliseid kogumiskonteinerid.

BIG-BAG koti teenuse hinnakiri on ülesehitatud nii, et teenuse hind on alati veelgi soodsam kui tellida mitu kotti korraga. BIG-BAG kott toimetatakse kliendile kokkulepitud aadressile kulleriga, püsiklient saab koti kätte iga järgneva teenindamise ajal.

Kasutusjuhend      

HINNAKIRI

Big Bag kott 15,00

Big Bag koti äravedu 40,00

Transport 1km/1,50

*Hindadele lisandub käibemaks

**Big Bag koti teenust pakume Kose vallas

      

Radix Transport OÜ, Hariduse 2c, Kose vald 75101 Harjumaa, Tel: 56484864; transport@radix.ee